УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
12/03/2020 село Степанки №31
Про заходи щодо недопущення поширення коронавірусу на території Степанківської ОТГ

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про охорону дитинства», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій, протоколу №5 від 11.03.2020 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської ОДА, протоколу №5 від 11.03.2020 засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради, з метою ефективної протидії поширенню коронавірусу на території Степанківської сільської ради,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Рекомендувати власникам кафе та барів, розташованих на території Степанківської сільської ради, незалежно від форми власності та підпорядкування тимчасово зупинити роботу закладів громадського харчування з 16 березня 2020 року на період карантину.

 

  1. Начальнику відділу архітектури, містобудування, земельних відносин, охорони праці, пожежної безпеки та цивільного захисту виконавчого комітету Степанківської сільської ради Мирончук В.М. повідомити керівників закладів торгівлі про необхідність запобіганню скупчення покупців у торгівельних закладах та жорсткого дотримання санітарних норм;

 

3.Доручити відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету:

3.1. організувати постійний моніторинг  епідемічної ситуації в закладах освіти ОТГ;

3.2. максимально обмежити проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян.

3.3. посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

  1. Керівникам відділів виконавчого комітету обмежити прийом громадян. На період карантину визначити прийомний день – вівторок з 8.30 до 12.30 з щогодинною перервою на провітрювання. Прийом громадян здійснювати виключно з невідкладних питань.
  2. Запропонувати працівникам Степанківської сільської ради, які мають дітей до 14 років відповідно до чинного законодавства використати право на скорочений робочий день.
  3. Забезпечити проведення в усіх будівлях та установах органів виконавчої влади та місцевого самоврядування дезінфекції приміщень, обмежити проведення нарад, зібрань та прийом громадян.
  4. Розмістити інформацію на офіційному сайті сільської ради та в громадських місцях населених пунктів сільської ради про можливість та необхідність через “гарячі” телефонні лінії (30-65-32, 30-67-18, 30-65-73, 58-73-75) збору та обробки інформації від населення щодо можливих випадків виникнення захворювання на коронавірусну інфекцію у окремих громадян;

8.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова І.М. Чекаленко
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН