УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
11/02/2021 село Степанки №32
Про організацію змішаної форми навчання у закладах освіти Степанківської сільської ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 11.02.2021 №02 та у зв’язку з проведенням ремонту шкільного автобуса,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Організувати з 15.02.2021 року, освітній процес у Голов’ятинському закладі загальної середньої освіти I-II ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області та Залевківському навчально-виховному комплексі «Заклад загальної середньої освіти I ступеня – заклад дошкільної освіти» Степанківської  сільської ради Черкаської області за змішаною формою навчання, згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України.
  2. Керівникм закладу освіти:
    • Повідомити батькам здобувачів освіти про організацію змішаної форми навчання у закладах загальної середньої освіти.
    • Забезпечити виконання освітніх програм, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти учнями, які проживають на відстані понад 2 км від закладу освіти та потребують підвезення.
    • Здійснювати контроль за якістю організації дистанційного навчання та навчання за очною формою.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівників закладів освіти.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН