УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
17/03/2020 село Степанки №32
Про запровадження гнучкого (дистанційного) режиму роботи працівників закладів освіти Степанківської сільської ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 04.10.2006 №359 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу», наказу МОН від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської ОДА від 17.03.2020 року № 8 та з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Запровадити з 18.03.2020 року гнучкий (дистанційний) режим роботи працівників  закладів освіти  Степанківської  сільської ради Черкаської області.
  2. Керівникам закладів освіти:

2.1 Визначити та затвердити перелік осіб, які можуть працювати дистанційно, забезпечивши при цьому належні результати роботи.

2.2 Забезпечити виконання освітніх програм закладів освіти, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти здобувачами.

2.3 Відтермінувати проведення атестації працівників закладів освіти та проведення засідань відповідних атестаційних комісій.

2.4 Забезпечити проведення робочих нарад, надання інформації працівникам та обмін інформацією за допомогою доступних засобів зв’язку та телекомунікацій.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівників закладів освіти, відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради.
Сільський голова І. М. Чекаленко
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН