УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
23/03/2020 село Степанки №37
Про початок роботи штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби Covid -19 на території Степанківської сільської ради

Згідно ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.76 Кодексу цивільного захисту України, наказу МВС України від 26.12.2014 №1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.01.2015 за №47/26492, Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 №11, рішення виконавчого комітету №21 від 11.03.2020 року «Про створення штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій Стеапнківської об’єднаної територіальної громади та затвердження положення про нього», враховуючи протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради №6 від 24.03.2020 року, та з метою забезпечення безпосередньої організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради:

ЗОБОВЯЗУЮ:

  1. Розпочати роботи штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Степанківської сільської ради (далі – Штаб).
  2. Призначити керівником штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій секретарю сільської ради, виконкому Невгод І.М.
  3. Затвердити структурно-персональний склад штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Степанківської сільської ради згідно додатку.
  4. Визначити місцем розгортання Штабу – актовий зал адмінприміщення Степанківської сільської ради за адресою: с.Степанки вул.Героїв України,124 Черкаського району, Черкаської області.
  5. Керівнику штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій секретарю сільської ради, виконкому Невгод І.М. в разі виявлення захворювання на коронавірус терміново направити повідомлення про виникнення надзвичайної ситуації в міськрайонний відділ ДСНС у Черкаській області.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на секретаря ради, виконкому Невгод І.М.
Сільській голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН