УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
03/03/2021 село Степанки №49
Про організацію дистанційної форми навчання у Голов’ятинському закладі загальної середньої освіти I-II ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про охорону дитинства», «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 30.10.2020 року протокол №29, на підставі звернення керівника закладу освіти, з метою ефективної протидії поширенню грипу та ГРІ серед учасників освітнього процесу,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

 1. Організувати, з 04.03.2021 р. по 17.03.2021 р. включно, освітній процес у Голов’ятинському закладі загальної середньої освіти I-II ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області з використанням технологій дистанційного навчання, згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України.
 2. Керівнику закладу освіти:
  • Забезпечити виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 30.10.2020 протокол №29.
  • Повідомити батькам здобувачів освіти про зміни в режимі роботи закладу освіти та необхідності посилення контролю за станом здоров’я дітей.
  • Організувати роботу педагогічних працівників відповідно плану роботи закладу освіти та забезпечити контроль за результатами їх роботи під час дистанційної форми навчання.
  • Провести санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з батьками, учнями та персоналом закладу освіти з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання правил особистої гігієни, протиепідемічних та дезінфекційних режимів.
  • Проводити моніторинг захворюваності здобувачів освіти та персоналу на ГРІ та на SARS-CoV-2 (COVID -19).
  • Провести комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки та оптимального температурного режиму у закладі освіти.
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти, відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівника закладу освіти.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН