УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
07/04/2020 село Степанки №49
Щодо початку приймання заяв про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Степанківської сільської ради

Відповідно до п.20, ч.4, ст.42 та п.а, пп.1, ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 53 Конституції України, ст.13 Закону України «Про освіту», ст.9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», пп.3, п.2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 17.03.2020 р. №530- IХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (СОVID -19)», постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 р. № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. №367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.05.2018р. №564/32016, рішення виконавчого комітету Степанківської сільської ради від 07.08.2018 р. №50 «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Степанківської ОТГ територій обслуговування» та з метою забезпечення гарантованого права дитини на якісну та доступну освіту,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Розпочати приймання заяв про зарахування дітей до перших класів Степанківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області та Хацьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області з 27.04.2020 року.
  2. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

2.1. Розробити накази щодо приймання заяв про зарахування дітей до перших класів.

2.2. Висвітлити інформацію щодо початку процедури приймання заяв про зарахування дітей до перших класів, перелік необхідних документів, які додаються до заяви, електронні адреси та номери телефонів для звернень на вебсайтах закладів освіти.

  1. Забезпечити термін приймання заяв про зарахування дітей до перших класів не менше  одного місяця.
  2. В разі продовження режиму надзвичайної ситуації, перебіг місячного терміну для прийому заяв буде подовжено, з урахуванням часу, що минув до завершення карантину.
  3. Керівнику відділу освіти, культури, туризму, молоді та  спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради Кулик Я.О. оприлюднити впродовж двох робочих днів інформацію про прийняті рішення щодо термінів прийому документів та способів їх подання на офіційному вебсайті Степанківської ОТГ.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівників закладів загальної середньої освіти.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН