УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
03/03/2021 село Степанки №50
Про призначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції та затвердження відповідного Положення

Відповідно до ст.42, ст.55 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Кодексу законів про працю України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169, з метою підвищення ефективності змінення заходів щодо запобігання і протидії корупції, в межах повноважень сільської ради

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Призначити уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в межах повноважень Степанківської сільської ради спеціаліста І категорії загального відділу виконавчого комітету Степанківскої сільської ради, юрисконсульта Сінельнік Анну Володимирівну.

2.Затвердити Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в межах повноважень Степанківської сільської ради.

3.Визначити відповідальною особою та покласти обов’язки з ознайомлення та контролем за проведення електронного декларування посадових осіб, керівників закладів, депутатів Степанківської сільської ради на спеціаліста І категорії загального відділу виконавчого комітету Степанківскої сільської ради, юрисконсульта Сінельнік Анну Володимирівну.

  1. Визначити розпорядження №142 від 16.10.2020 року «Про призначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції та затвердження Положення про уповноважений підрозділ питань запобігання та виявлення корупції» таким, що втратило чинність.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою та покладаю на секретаря сільської ради Невгод Інну Миколаївну.

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН