УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
17/04/2020 село Степанки №53
Щодо додаткових карантинних заходiв на святковi днi

Відповідно до п.20 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 75 Кодексу цивільного захисту України, постанови Головного державного санiтарного лiкаря України вiд 16.04.2020 року № 10, рішення регiональної кoмiciї з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської обласної державної адмiнiстрацiї вiд 17.04.2020 (протокол № 19), протокол місцевої комісії техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацiй №13 від 17.04.2020 року та, враховуючи вимоги постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 11.03.2020 № 211, зi змiнами, щодо проведения додаткових обмежувальних протиепiдемiчних заходiв, особливо в перiод вихiдних та святкових днiв, рекомендацiї щодо проведения боrослужiнь, обрядiв, церемонiй та процесiй в культових будiвлях, iнших мiсцях богослужiнь або релiгiйних зiбрань, з метою запобiгання поширенню на територiї громади коронавiрусної хвороби:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Тимчасово, у перiод з 13 год. 00 хв. 18 квiтня до 6 год. 00 хв. 21 квiтня 2020 року, заборонити на територiї Степанківської сільської ради проведення за участi громадян релiгiйних заходiв (богослужiнь, молебнiв, релiгiйних обрядiв, церемонiй, тощо) у культових будiвлях, на власних та прилеглих територiях.

2.Допускається проведення священослужителями релігійних заходів (богослужiнь, молебнiв, релiгiйних обрядiв, церемонiй, тощо) у культових будiвлях без присутностi rромадян за умови дотримання вiдповiдних санiтарних та протиепiдемiчних заходiв.

  1. Провести додаткову роз’яснювальну роботу з мешканцями та членами релiгiйних громад.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника штабу з питань ліквідації наслідків НС Невгод І.М.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН