26 травня 2017 року на 18 сесії Хацьківської сільської ради 7 скликання було прийнято рішення №18-7/VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання в оренду».
«При підготовці рішення було поверхнево вивчено обставини, не враховано Наказ Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області №23-959/14-14 вих від15.03.2017 року «Про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою» та не враховано очікувані результати прийнятого рішення.
Вважаю, що зазначене рішення необґрунтоване та суперечить інтересам хацьківської громади на підставі наступних обставин:
При ухвалені рішення рада керувалася п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», яка передбачає регулювання земельних відносин і, відповідно, надання дозволів на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх в оренду. Але землевпорядник та постійно-діюча депутатська комісія з питань врегулювання земельних відносин не була обізнана із вище вказаним Наказом Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення із земель державної власності у комунальну власність, розташованої в адмінмежах Хацьківської сільської ради Черкаського району Черкаської області. Земельні ділянки, які зазначені в п.1 та п.2 вищевказаного рішення сільської ради відносяться до земельної ділянки на яку надану дозвіл на розроблення проекту із землеустрою та знаходяться за межами населеного пункту та в адмінмежах сільської ради. Вказану земельну ділянку планується виокремити під громадські пасовища для селян, що не можна буде зробити, виділивши її окремим громадянам.
Відповідно ч. 4 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення сільської, селищної, міської ради у п'ятиденний строк з моменту його прийняття може бути зупинено сільським, селищним, міським головою і внесено на повторний розгляд відповідної ради із обґрунтуванням зауважень. Рада зобов'язана у двотижневий строк повторно розглянути рішення. Якщо рада відхилила зауваження сільського, селищного, міського голови і підтвердила попереднє рішення двома третинами депутатів від загального складу ради, воно набирає чинності.
На підставі вищевикладеного, керуючись п.4 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
|