УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
03/03/2021 село Степанки №54
Про визначення уповноваженої особи для організації, проведення процедур оренди комунального майна Степанківської сільської ради та затвердження відповідного Положення

Відповідно до частини 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна» Постанови Кабінет Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483«Деякі питання оренди державного та комунального майна» з метою забезпечення здійснення публічних закупівель в Степанківській сільській раді відповідно до чинного законодавства

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Визначити відповідальним за організацію та проведення процедур здачі в оренду комунального майна Степанківської сільської ради та орендування приміщень Степанківською сільською радою – спеціаліста І категорії загального відділу виконавчого комітету Степанківскої сільської ради, юрисконсульта Сінельнік Анну Володимирівну.
  2. Затвердити Положення про уповноважену особу, що додається.
  3. Уповноваженій особі забезпечити організацію та проведення здачі в оренду комунального майна Степанківської сільської ради та орендування приміщень Степанківською сільською радою відповідно до чинного законодавства.
  4. Уповноваженій особі забезпечити отримання цифрового підпису уповноваженої особи та реєстрацію Степанківської сільської ради на авторизованому електронному майданчику.
  5. Наголосити на персональній відповідальності керівників структурних підрозділів Степанківської сільської ради за підготовку заявок щодо здачі в оренду комунального майна Степанківської сільської ради та орендування приміщень Степанківською сільською радою за бюджетні кошти, зокрема щодо визначення технічних вимог щодо оренди приміщень.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань виконавчих органів ради О.Я. Мусієнка.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН