УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
23/04/2020 село Степанки №58
Про затвердження програми вступного інструктажу з питань охорони праці та пожежної безпеки, інструкцій з охорони праці

З метою належної організації роботи у сфері охорони праці у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради, відповідно до вимог частини 8 статті 59,40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про охорону праці», Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 № 15, Правила пожежної безпеки в Україні, Кодексу законів про працю

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Затвердити програму вступного інструктажу з питань охорони праці у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради згідно з додатком 1.

2.     Затвердити  положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради згідно з додатком 2.

  1. Загальному відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради у подальшому направляти до спеціаліста з цивільного захисту, охорони праці та пожежної безпеки Степанківської сільської ради (Величко Ю.О.) для проведення вступного інструктажу з питань охорони праці:

3.1. осіб, що приймаються на постійну або тимчасову роботу до виконавчих органів Степанківської сільської ради, які не мають статусу юридичної особи, незалежно від їх освіти, стажу роботи та посади.

3.2 керівників та заступників керівників виконавчих органів Степанківської сільської ради, що мають статус юридичної особи, керівників підприємств, установ та організацій комунальної форми власності, крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

3.3 осіб, що прибули до виконавчих органів Степанківської сільської ради, які не мають статусу юридичної особи для проходження стажування або практики, трудового або професійного навчання.

  1. Затвердити перелік інструкцій з охорони праці згідно з додатком 3.
  2. Затвердити програму вступного інструктажу з пожежної безпеки згідно з додатком 4.
  3. .Інструкцію про заходи пожежної безпеки для приміщень адміністративних будівель згідно з додатком
  4. Розпорядження сільської ради №52 від 22.05.2018 року вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконання розпорядження покласти на спеціаліста відділу містобудування, архітектури, цивільного захисту, охорони праці, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства Величко Ю.О.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН