УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
07/05/2020 село Степанки №61
Про створення комісії для перевірки готовності теплових господарств Степанківської сільської ради в опалювальний період 2020-2021 р.р.

Відповідно до п.1. ч. «а» ст.30, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись додатком 1 до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду та наказу Мінпаливенерго України та Мінжитлокомунгоспу України від 10 грудня 2008 року №620/378 „Про затвердження правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду”,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Створити комісію по перевірці багатоквартирних житлових будинків, об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального періоду 2020-2021 р.р., у такому складі:

Голова комісії : Чекаленко Ігор Миколайович, сільський голова

Члени комісії :

  • Невгод Інна Миколаївна          –  секретар сільської ради
  • Величко Юлія Олександрівна –  спец. І кат.
  • Кондрамашин Олексій Анатолійович – майстер ЧДЄГ (за згодою)
  • представник комунального закладу, відповідальний за теплове, газове господарство
  • керівник комунального закладу
  • представник Управління Державної інспекції з енергетичного нагляду України у Черкаській області (згідно направлення).
  1. Комісії провести перевірку стану готовності багатоквартирних житлових будинків, об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального періоду 2020-2021 р.р., особливу увагу приділити стану підвальних приміщень, наявності теплоізоляції трубопроводів, склінню та утепленню вікон та дверних пройомів, закриттю продухів, технічних і горищних приміщень, а також виконанню заходів зі зменшення теплових витрат будинків.
  2. Перевірку готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період 2020-2021р.р. закінчити не пізніше 25 вересня 2020 року.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН