УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
16/03/2021 село Степанки №62
Про відшкодування вартості проїзду

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Програми «Пільгове підвезення учнів та педагогічних працівників закладів освіти Степанківської сільської ради» на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Степанківської сільської ради від 21.12.2020 №02-04/VIII, (зі змінами від 04.02.2021р. №05-43/VIII), рішення виконавчого комітету Степанківської сільської ради від 28.01.2021 №06 «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Степанківської сільської ради»,

ЗОБОВЯЗУЮ:

 

  1. Здійснити відшкодування вартості проїзду у громадському транспорті батькам учнів Степанківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області, які проживають на відстані від закладу освіти понад 2 км, з урахуванням початку освітнього процесу з 25.01.2021 року.
  2. Начальнику відділу освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради та директору Степанківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області забезпечити:
    • Підготовку списків учнів, які потребують підвезення до закладу освіти та у зворотному напрямку, подання цих списків на затвердження сільському голові.
    • Інформування батьків учнів щодо підготовки необхідного пакету документів для здійснення відшкодування витрат за проїзд.
    • Здійснення щоденного обліку учнів, що підвозяться та надання інформації у відділ планування, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Степанківської сільської ради  щодо загальної кількості учнів, підвезення яких було здійснене впродовж місяця.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ планування, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Степанківської сільської ради, відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, директора  Степанківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН