УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
07/05/2020 село Степанки №64
Про затвердження заходів по підготовці соціальних об’єктів Степанківської сільської ради для забезпечення їх надійної (безаварійної) роботи в опалювальний період 2020-2021 років

Відповідно до п.п.20, п.3 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Наказу Міністерства палива та енергетики та Міністерства з питань житлово-комунального господарства від 10.12.2008р. №620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду» та наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України №674/27119 від 08.06.2015 р. «Правил безпеки систем газопостачання», для забезпечення безперервного і надійного енерго і теплопостачання та надійної (безаварійної) роботи в опалювальному сезоні 2020-2021р.р. соціальних об’єктів Степанківської сільської ради:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Затвердити заходи по підготовці соціальних об’єктів Степанківської сільської ради для забезпечення їх надійної (безаварійної) роботи в опалювальний період 2020-2021 років згідно додатку 1.
  2. Провести відповідальним за безпечну експлуатацію газового господарства до 25.08.2020р. перевірку герметичності вводів та роботи по профілактиці і ремонту зовнішніх і внутрішніх газо-, водо- і електрокомунікацій.
  3. Відділу планування, бухгалтерського обліку та звітності та відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій забезпечити своєчасність переукладання договорів на постачання газу та електричної енергії, вчасно проводити розрахунки за спожиті енергоносії.
  4. Керівникам бюджетних установ до 01.09.2020 р. забезпечити проведення промивок котлів та проведення поточного ремонту та перевірки димоходів та вентиляційних каналів.
  5. Керівникам комунальних закладів забезпечити утеплення віконних і дверних рам, засклення розбитих вікон сходових кліток, технічних поверхів, підвальних приміщень.
  6. Особам, відповідальним за дотримання техніки безпеки комунальних закладів в встановлені терміни, провести інструктажі з працівниками.
  7. Відповідальним за безпечну експлуатацію теплового та газового господарства до 10.09.2020 року перевірити:

– наявність паспортів теплових установок, принципових схем та інструкцій для обслуговуючого персоналу;

– виконання обсягів ремонтних робіт та оформлення їх відповідними актами;

– проведення необхідних профілактичних робіт та ремонтів, випробувань і промивань трубопроводів, водопідігрівачів та вентиляційно-калориферного обладнання, оформлення відповідних протоколів;

– стан утеплення будівель (горища, сходові клітки, підвали, двері тощо);

– стан трубопроводів, арматури та теплової ізоляції;

– наявність та стан засобів вимірювальної техніки і автоматичних регуляторів;

– наявність та стан приладів комерційного обліку  теплової енергії;

– відсутність прямих з’єднань теплового устаткування та устаткування теплових пунктів з водопроводом та каналізацією;

– щільність теплового устаткування.

  1. Всі ремонтно – профілактичні і налагоджувальні роботи та роботи по установленню інших порушень і дефектів, виявлених в період підготовки до опалювального періоду на теплових мережах, обладнанні теплоджерел, системах теплопостачання та теплоспоживання суб’єктів відносин у сфері теплопостачання повинні бути закінченні до 01 жовтня поточного року.
  2. Затвердити перелік заходів із підготовки закладів комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, згідно додатку 1.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на Величко Ю.О., спеціаліста І кат. відділу містобудування, архітектури, цивільного захисту та охорони праці, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства Степанківської сільської ради, на відділ фінансів, економічного розвитку та інвестицій та відділ планування, бухгалтерського обліку та звітності Степанківської сільської ради та керівників комунальних закладів.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН