УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
07/05/2020 село Степанки №65
Про оприлюднення відкритих даних

Відповідно до статті 101 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 409), п. 20 ч. 3 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Оприлюднити наступний перелік наборів даних виконавчого комітету Степанківської сільської ради:
    • Переліки регуляторних актів із зазначенням дати набрання чинності, строку проведення базового, повторного та періодичного відстеження їх результативності та інформації про місце їх оприлюднення;
    • План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів із зазначенням видів і назв проектів, цілей їх прийняття, строків підготовки проектів, найменування органів і підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів, дату їх внесення на розгляд регуляторного органу та посилання на місце оприлюднення.
  2. Визначити відповідальними за оприлюднення наборів даних:
  • Нечаєнко Світлану Іванівну, начальника Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради;
  • Овчаренка Олександра Петровича, спеціаліста І категорії загального відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради.
  1. Контроль за виконанням  цього розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН