УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 07/05/2020 року №65 село Степанки
Про оприлюднення відкритих даних

Відповідно до статті 101 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 409), п. 20 ч. 3 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Оприлюднити наступний перелік наборів даних виконавчого комітету Степанківської сільської ради:
    • Переліки регуляторних актів із зазначенням дати набрання чинності, строку проведення базового, повторного та періодичного відстеження їх результативності та інформації про місце їх оприлюднення;
    • План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів із зазначенням видів і назв проектів, цілей їх прийняття, строків підготовки проектів, найменування органів і підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів, дату їх внесення на розгляд регуляторного органу та посилання на місце оприлюднення.
  2. Визначити відповідальними за оприлюднення наборів даних:
  • Нечаєнко Світлану Іванівну, начальника Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради;
  • Овчаренка Олександра Петровича, спеціаліста І категорії загального відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради.
  1. Контроль за виконанням  цього розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
Join Us Facebook

АРХІВ НОВИН

Фотогалерея

Podatkova4
Vsi Razom 120 180 1 10 01
1