УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
08/05/2020 село Степанки №67
Щодо продовження карантину

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про охорону дитинства», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» зі змінами, постанови КМУ від 25.03.2020 №239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій, протоколу засідання регіональної комісії ЧОДА з питань ТЕБ та НС №23 від 08.05.2020р. та ЧРДА №20 від 08.05.2020р., протоколу №17 від 08.05.2020 засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради, розпоряджень сільського голови від 12.03.2020 №30 «Щодо запровадження карантину», 23.04.2020 №54 «Щодо продовження карантину» та з метою ефективної протидії поширенню коронавірусу на території Степанківської сільської ради,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Продовжити карантин до 22 травня 2020 року включно.

 

  1. Дозволити на території Степанківської ОТГ з 11 травня 2020 року:

–   діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як двох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

– надання стоматологічних послуг в АЗПСМ с.Степанки та с.Хацьки;

– відвідування парків, скверів, спортивних та дитячих майданчиків;

– роботу суб’єктів господарювання в сфері торгівельного і побутового обслуговування населення (магазини, перукарні) за умови забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту (зокрема, респіраторами або захисними масками. у тому числі, виготовленими самостійно), перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торгівельної площі або площі, на якій надаються побутові послуги, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

  1. Керівникам закладів загальної середньої освіти організувати прийом заяв про зарахування дітей до 1-х класів, документів та їх копій, в тому числі гнучкий прийом документів електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису.
  2. Спеціалісту відділу містобудування, архітектури, цивільного захисту, охорони праці, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства Величко Ю.О. забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті Степанківської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ містобудування, архітектури, цивільного захисту, охорони праці, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, на відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради та керівників комунальної власності Степанківської сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН