УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
08/05/2020 село Степанки №69
Про створення пункту збору с.Степанки та с.Бузуків Степанківської сільської ради, організацію оповіщення збору і відправки мобілізаційних ресурсів під час мобілізації, в особливий період

Відповідно ст.36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про військовий обов'язок і військову службу», Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», розпорядження Голови Черкаської районної державної адміністрації від 31.05.2018 року №М-2Р/ДСК «Про забезпечення мобілізації на території Черкаського району» та, з метою своєчасного оповіщення резервістів, військовозобов’язаних та постачальників техніки національної економіки:

ЗОБОВЯЗУЮ:

 1. Створити в приміщенні сільської ради с.Степанки пункт збору  у складі управління, відділення оповіщення та явки, відділення формування та відправки команд, групи розшуку.
 2. Для організації та виконання завдань, покладених на пункт збору, призначити її адміністрацію у складі:

начальник пункту збору – Чекаленко Ігор Миколайович,

заступник начальника пункту збору з виховної роботи – Невгод Інна

Миколаївна,

комендант пункту збору – Снесар Олексій Іванович.

 1. Посильних пункту збору призначити з числа працівників сільської ради.
 2. Розгортання пункту збору здійснювати за сигналом Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату.
 3. Заступнику начальника пункту збору з отриманням сигналу (розпорядження) з Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату:

– протягом двох годин організувати оповіщення адміністрації і посильних пункту збору;

– забезпечити збір адміністрації і посильних пункту збору протягом шести годин після оповіщення, організувати відповідний контроль;

– забезпечити розгортання пункту збору сільської ради;

– постійно підтримувати зв’язок з групою контролю  Черкаського ОМВК.

– доповідати негайно голові пункту збору та інформувати групу контролю Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату у випадку зриву оповіщення резервістів, військовозобов’язаних, постачальників техніки національної економіки, формування та відправки відповідних команд з яких-небудь причин.

– готовність до роботи пункту збору встановити  Ч + 14.00 з моменту отримання сигналу (розпорядження).

 1. Начальнику відділення оповіщення та явки у ході виконання завдань з

оповіщення резервістів, військовозобов’язаних, постачальників техніки

національної економіки:

– здійснити протягом 24 годин оповіщення резервістів, військовозобов’язаних і постачальників техніки національної економіки за допомогою посильних за місцем проживання та за місцем їх роботи резервістів, військовозобов’язаних за картами первинного обліку, з надходженням з військових комісаріатів повісток і часткових нарядів, розпоряджень- шляхом вручення повісток і часткових нарядів, розпоряджень резервістам, військовозобов’язаним, постачальникам техніки національної економіки, керівникам підприємств. Повістки і часткові наряди, розпорядження вручати під розписку про їх отримання;

– організувати облік та контроль за ходом оповіщення резервістів, військовозобов’язаних, постачальників техніки національної економіки, та їх явки;

– організувати якісне опрацювання та заповнення звітних документів. Відомість контролю за ходом оповіщення резервістів і військовозобов’язаних доповідати до управляння пункту збору через кожну годину.

 1. Начальнику відділення формування та відправки команд:

– організувати роботу щодо якісного формування команд з числа резервістів і військовозобов’язаних та своєчасної їх відправки до пункту збору військових комісаріатів, пунктів прийому мобілізаційних ресурсів військових частин;

– організувати якісне опрацювання та заповнення звітних документів.

– доповідати через кожну годину до управління пункту збору відомість контролю за ходом відправки резервістів, техніки до пунктів збору військових комісаріатів, пунктів прийому військових частин.

 1. Начальнику групи розшуку:

– вживати усіх заходів щодо розшуку не оповіщених резервістів і  військовозобов’язаних, для чого постійно підтримувати взаємодію з начальником відділення оповіщення і явки;

– передавати до управління пункту збору для передачі їх до ОМВК та правоохоронних органів матеріали щодо осіб, які відмовляються отримувати повістки (ухиляються від мобілізації) разом з не врученими повістками.

 1. Відповідальним за ведення, уточнення документації, укомплектованість майном та канцелярським приладами призначити Гаврилову Людмилу Анатоліївну.
 2. Уточнення документів пункту збору сільської ради проводити щомісяця у дні (тижні) узгоджені з Черкаським об’єднаним міським військовим комісаріатом.
 3. Контроль за викликом і використанням автотранспорту, залученого для оповіщення, покласти на Яшник Марину Іванівну.
 4. Організувати проведення виховної роботи заступником начальника пункту збору з виховної роботи у відповідності до затвердженого (погодженого) плану.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН