УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
19/04/2022 №69
Щодо початку приймання заяв про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Степанківської сільської ради

Відповідно до пп.1, пп.2 п.а ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.13 Закону України «Про освіту», ст.9 Закону України «Про повну загальну середню освіту», ст. 53 Конституції України, Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану», постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 р. № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. №367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.05.2018р., наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2022 №274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні», рішення виконавчого комітету Степанківської сільської ради від 27.01.2022. №07 «Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Степанківської сільської ради», листа Міністерства освіти і науки України від 16.04.2022 №1/4202-22 «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти», листа Управління освіти і науки Черкаської обласної військової адміністрації від 18.04.2022 №280/02/11-01-30 «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти» та з метою забезпечення гарантованого права дітей на якісну та доступну освіту,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Розпочати з 02.05. 2022 року приймання заяв про зарахування дітей до перших класів Степанківського ліцею – закладу загальної середньої освіти Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області, Хацьківського ліцею – закладу загальної середньої освіти  Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області, Голов’ятинської гімназії – закладу загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області.
  2. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

    2.1 Розробити накази щодо приймання заяв про зарахування дітей до перших класів.

    2.2 Висвітлити інформацію щодо початку процедури приймання заяв про зарахування дітей до перших класів, перелік необхідних документів, які додаються до заяви, електронні адреси та номери телефонів для звернень на веб-сайтах закладів освіти.

  3. Забезпечити термін приймання заяв про зарахування дітей до перших класів не менше  одного місяця ( до початку навчального року).
  4. Сприяти зарахуванню до 1 класу дітей, які є внутрішньо переміщеними особами та у зв’язку з запровадженням воєнного стану врахувати, що діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають усіх необхідних документів для зарахування (копії свідоцтва про народження дитини, оригіналу або копії медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о), зараховуються до закладу освіти без подання зазначених документів.
  5. Начальнику відділу освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради Кулик Я.О. оприлюднити, впродовж двох робочих днів, інформацію про прийняті рішення щодо термінів прийому документів на офіційному веб-сайті Степанківської СТГ.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівників закладів загальної середньої освіти Степанківської сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН