УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
22/04/2021 село Степанки №74
Про організацію і проведення у 2021 році навчально-польових зборів

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2000 № 1770 «Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей», з метою організованого проведення у 2021 році навчально-польових зборів з юнаками закладів загальної середньої освіти Степанківської сільської ради з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,

ЗОБОВЯЗУЮ:

  1. Організувати і провести триденні навчально-польові збори з юнаками випускних класів Степанківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області, Хацьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області за рахунок навчального часу та згідно з програмою предмету «Захист України».
  2. Визначити строки та місце проведення навчально-польових зборів та кількість залучених учнів.
  3. Утворити комісії з перевірки готовності технічного стану навчальних об’єктів, прийому заліків, виконання установлених нормативів з допризовної підготовки і тестування фізичної підготовки юнаків.
  4. Визначити відповідальних з числа педагогічних працівників за безпеку життєдіяльності учнів.
  5. Проведення навчально-польових зборів завершити до 29.04.2021 року.
  6. Поінформувати до 15.05.2021 року відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету  Степанківської сільської ради про організацію та проведення навчально-польових зборів.
  7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівників закладів загальної середньої освіти Степанківської сільської ради.

 

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН