УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
25/04/2022 №76
Про завершення 2021-2022 навчального року

Відповідно до пп.1 п.а ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.9 Закону України «Про освіту», ст.4, 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України « Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану», наказів Міністерства освіти і науки України від 28.03.2022 № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні», від 01.04.2022 №290 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року»,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Завершити 2021-2022 навчальний рік, відповідно до структури, визначеної закладами загальної середньої освіти, до 1 липня 2022 року.
 2. Закладам загальної середньої освіти самостійно визначити день закінчення освітнього процесу шляхом внесення відповідних змін до структури навчального року.
 3. Оформити свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтва досягнень, табелі навчальних досягнень учнів не пізніше 20 червня 2022 року.
 4. Вжити заходів щодо своєчасного замовлення та видачі документів про здобуття освіти випускникам з числа внутрішньо переміщених осіб.
 5. Керівникам закладів загальної середньої освіти:
  • Забезпечити виконання освітніх програм, навчальних програм та навчального плану за рахунок ущільнення навчального матеріалу, організації самостійної навчальної діяльності учнів, додаткових консультацій з використанням технологій дистанційного навчання та внести відповідні зміни до календарно – тематичного планування для забезпечення якісного виконання програм.
  • Розробити і затвердити графіки видачі випускникам документів про здобуття освіти;
  • Передбачити під час календарно-тематичного планування на 2022-2023 навчальний рік навчальний час на узагальнення та закріплення навчального матеріалу за попередній начальний рік.
  • Звернути увагу на необхідність психологічної підтримки дітей в умовах воєнного стану, у тому числі після завершення навчального року.
 6. На період воєнного стану утриматися від проведення масових заходів із залученням учасників освітнього процесу, зокрема, останніх дзвоників та випускних вечорів.
 7. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді,  спорту та охорони здоров’я  виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівників закладів загальної середньої  освіти Степанківської сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
З розпорядженням ознайомлені: Яна КУЛИК
Володимир РОЖЕЛЮК
Катерина ЯЦЕНКО
Тетяна РЕЛІК
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН