УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
23/04/2021 село Степанки №78
Про створення комісії по прийманню - передачі бібліотечних фондів

Відповідно до п.20 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та у зв’язку з реорганізацією Смілянської районної централізованої бібліотечної системи

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Створити та затвердити склад комісії з приймання-передачі бібліотечних фондів з балансу Смілянської районної централізованої бібліотечної системи на баланс Степанківської сільської ради у складі:

Голова комісії:

  • Мусієнко Олександр Якович, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Члени комісії:

  • Козакевич Тетяна Анатоліївна, т.в.о. директора КЗ «Степанківська центральна публічна бібліотека» Степанківської сільської ради;
  • Омельченко Алла Степанівна,завідувач Голов’ятинської сільської бібліотеки;
  • Крапива Марина Сергіївна, завідувач Залевківської сільської бібліотеки;
  • Шульгіна Любов Миколаївна, начальник відділу планування, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.
  1. Вищезазначеній комісії здійснити приймання-передачу бібліотечних фондів з балансу Смілянської районної централізованої бібліотечної системи на баланс Степанківської сільської ради.
  2. Комісії по прийманню-передачі бібліотечних фондів з балансу Смілянської районної централізованої бібліотечної системи на баланс Степанківської сільської ради подати на затвердження чергової сесії сільської ради акти приймання-передачі бібліотечних фондів з балансу Смілянської районної централізованої бібліотечної системи  на баланс Степанківської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради.

 

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН