УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
04/07/2023 с. Степанки №№79
Про координаційний центр підтримки цивільного населення при Степанківській сільській раді

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану» Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами), Указу Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», постанови Кабінету Міністрів України від 09.05.2023 № 470 «Про координаційні центри підтримки цивільного населення“, на виконання розпорядження Черкаської обласної військової адміністрації від 02.06.2023 № 286, «Про координаційний центр підтримки цивільного населення при Черкаській обласної державній адміністрації», розпорядження Черкаської районної військової адміністрації від 20.06.2023 № 63 «Про координаційний центр підтримки цивільного населення при Черкаській районній державній адміністрації», з метою підтримки цивільного населення Степанківської сільської територіальної громади

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Утворити координаційний центр підтримки цивільного населення при Степанківській сільській ради (далі – координаційний центр) та затвердити його склад (додаток 1) і положення про нього (), що додаються.
  2. Установити, що основним завданням координаційного центру є: підтримка та надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту, зокрема внутрішньо переміщеним особам, ветеранам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, іншим постраждалим особам в Черкаській області.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Мусієнка та відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Степанківської сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
З розпорядженням ознайомлені:
Начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Степанківської сільської ради Юлія РОМАШОВА

Додатки :

Додатки
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН