УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
17/01/2020 село Степанки №04
Про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Степанківської сільської ради у 2020 році

Відповідно до ст.3,10 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.20 ч.4 ст.42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про запобігання корупції”, Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, наказу ГУДСУ №164 від 08.07.2011 року «Про затвердження загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», Наказу Головного управління державної служби України зі змінами згідно наказу НАУ з питань ДС №87 від 27.04.2015 «Про внесення змін до загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, з метою дотримання чинного законодавства при проведення іспитів на заміщення вакантних посад державних службовців у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Створити комісію  для проведення конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчого комітету Степанківської сільської ради у 2020 році та затвердити  її персональний склад в кількості не менше 5 (п’яти) осіб  згідно додатку 1 (додається).
  2. Затвердити Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради  згідно додатку 2 (додається).
  3. Затвердити перелік питань на перевірку знань:

3.1. Конституції України (додаток 3.1);

3.2. Закону України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» (додатку 3.2);

3.3.Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (додатку 3.3);

3.4.Закону України «Про запобігання корупції» (додатку 3.4);

  1. Затвердити перелік питань на перевірку знань законодавства України з урахуванням специфіки функціональних повноважень посадових осіб на вакантні посади виконавчого комітету Степанківської сільської ради станом на 17.01.2020 року (додатку 4):

4.1. Адміністратор ЦНАПу виконавчого комітету Степанківської сільської ради;

4.2. Спеціаліст І категорії  відділу соціальних допомог виконавчого комітету Степанківської сільської ради;

4.3. Спеціаліст І категорії  відділу земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження, транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства виконавчого комітету Степанківської сільської ради;

4.4. Спеціаліст І категорії загального відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради.

  1. Затвердити Зразок форми екзаменаційного білета Степанківської сільської ради згідно додатку 5 (додається).
  2. Затвердити Екзаменаційну відомість проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб у виконавчому комітеті Степанківської сільської ради згідно додатку 6 (додається).
  3. Призначити датою проведення конкурсу – 05 лютого 2020 року. Місцем проведення конкурсу– приміщення Степанківської сільської ради за адресою: с.Степанки вул.Героїв України,124 Черкаського району, Черкаської області,19632.
  4. Секретарю сільської ради провести відповідні зміни та ознайомити з цим розпорядженням на апаратній нараді працівників.
  5. Розпорядження №22 від 04.02.2019 року «Про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого комітету Степанківської сільської ради у 2019 році» вважати таким, що втратило чинність.
  6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Конкурс
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН