УКРАЇНА
Степанківська СТГ
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
03/08/2018 село Степанки №80
Про проведення конкурсного відбору на посаду директора Хацьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Степанківської сільської ради, затвердженого рішенням сесії Степанківської сільської ради від 22.06.2018р. № 13-8/VII «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Степанківської сільської ради»

  1. ПРОВЕСТИ 10.08.2018 року конкурсний відбір  на посаду директора Хацьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Степанківської сільської ради Черкаської області у адміністративному приміщенні  Степанківської сільської ради за адресою: село Степанки вул. Героїв України, 124 о 15-00 год.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на спеціаліста І категорії відділу освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді, спорту та з питань захисту дітей виконавчого комітету Степанківської сільської ради Кулик Я.О.
Секретар сільської ради, виконкому І. М. Невгод
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН