УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
30/04/2021 село Степанки №81
Про затвердження Плану заходів щодо відзначення у 2021 році Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Відповідно ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Програми «Розвиток культури» на 2021 рік, протоколу комісії з ТЕБ та НС Степанківської сільської ради №06 від 30.04.2021 року, розпорядження №80 від 30.04.2021 року «Про продовження карантину», з метою відзначення у 2021 році Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,

ЗОБОВЯЗУЮ:

 

  1. Затвердити План заходів щодо відзначення у 2021 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території Степанківської сільської територіальної громади (далі – План заходів), згідно з додатком.
  2. Забезпечити виконання Плану заходів за рахунок та в межах видатків місцевого бюджету, а також за рахунок джерел фінансування не заборонених законодавством.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН