УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
11/05/2021 село Степанки №85
Про продовження дистанційної форми навчання у Залевківському навчально-виховному комплексі «Заклад загальної середньої освіти I ступеня – заклад дошкільної освіти» Степанківської сільської ради Черкаської області

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», протоколу №06 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Степанківської сільської ради від 30.04.2021 року, на підставі звернення Швед С.В., вчителя початкових класів закладу освіти від 11.05.2021 №26/01, з метою ефективної протидії поширенню грипу та ГРІ серед учасників освітнього процесу,

ЗОБОВЯЗУЮ:

 1. Продовжити до 26 травня 2021 року включно, освітній процес у Залевківському навчально-виховному комплексі «Заклад загальної середньої освіти I ступеня – заклад дошкільної освіти» Степанківської сільської ради Черкаської області з використанням технологій дистанційного навчання, згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України.
 2. Доручити Швед С.В:
  • Повідомити батькам здобувачів освіти про режим роботи закладу освіти;
  • Організувати роботу педагогічних працівників відповідно плану роботи закладу освіти та забезпечити контроль за результатами їх роботи під час дистанційної форми навчання.
  • Організувати роботу персоналу відповідно до змін в режимі роботи закладу освіти;
  • Провести санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з батьками, учнями та персоналом закладу освіти з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання правил особистої гігієни, протиепідемічних та дезінфекційних режимів.
  • Проводити моніторинг захворюваності здобувачів освіти та персоналу на ГРІ та на SARS-CoV-2 (COVID -19).
  • Провести комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки.
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, Швед С.В., вчителя початкових класів Залевківського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти I ступеня – заклад дошкільної освіти» Степанківської  сільської ради Черкаської області.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН