УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
11/06/2021 село Степанки №89
Про створення комісій по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2021-2021р.р.

Відповідно до п.п. 20, п.3 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні , Наказу Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», для визначення стану готовності до опалювального періоду багатоквартирних житлових будинків та об’єктів соціальної сфери Степанківської сільської ради

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Створити комісію по підготовці об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2021-2022 р.р., у такому складі:

Голова комісії : Мусієнко Олександр Якович, заступник сільського голови

Члени комісії :

  • Невгод Інна Миколаївна –  секретар сільської ради
  • Кулик Яна Олегівна –  начальник відділу
  • Величко Юлія Олександрівна –  завідувач сектору
  • Кондрамашин Олексій Анатолійович – майстер ЧДЄГ (для котельні з газовим обладнанням, за згодою)
  • представник комунального закладу, відповідальний за теплове, газове господарство.
  • директор (керівник) комунального закладу.
  1. Закінчити перевірку готовності теплових господарств до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022р.р. не пізніше 25 вересня 2021 року.
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на Юлію ВЕЛИЧКО, завідувача сектору з питань цивільного захисту, пожежної безпеки, охорони праці питань правопорядку, безпеки громадян та благоустрою Степанківської сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН