УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
11/05/2021 село Степанки №90
Про створення комісії для перевірки готовності теплових та газових господарств Степанківської сільської ради в опалювальний період 2021-2021 р.р.

Відповідно до п.1. ч. «а» ст.30, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись додатком 1 до Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду та наказу Мінпаливенерго України та Мінжитлокомунгоспу України від 10 грудня 2008 року №620/378 „Про затвердження правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду”,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Створити комісію по перевірці багатоквартирних житлових будинків, закладів освіти, об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального періоду 2021-2022 р.р., у такому складі:

Голова комісії : Мусієнко Олександр Якович, заступник сільського голови

Члени комісії :

  • Невгод Інна Миколаївна –  секретар сільської ради
  • Кулик Яна Олегівна –  начальник відділу
  • Величко Юлія Олександрівна –  зав. сектору
  • Кондрамашин Олексій Анатолійович – майстер ЧДЄГ (для котельні з газовим обладнанням, за згодою)
  • представник комунального закладу, відповідальний за теплове, газове господарство.
  • Директор (керівник) комунального закладу
  1. Комісії провести перевірку стану готовності багатоквартирних житлових будинків, об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального періоду 2021-2022 р.р., особливу увагу приділити стану підвальних приміщень, наявності теплоізоляції трубопроводів, склінню та утепленню вікон та дверних пройомів, закриттю продухів, технічних і горищних приміщень, а також виконанню заходів зі зменшення теплових витрат будинків.
  2. Перевірку готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період 2021-2022р.р. закінчити не пізніше 25 вересня 2021 року.

 

Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН