УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
11/05/2021 село Степанки №93
Про забезпечення організованого оздоровлення дітей дошкільного віку на базі закладів дошкільної освіти Степанківської сільської ради

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови КМУ від 24.03.2021р. №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 06.11.2015 №732 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій», Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей» на 2021 рік, затвердженої рішенням сесії Степанківської сільської ради від 21.12.2020 року №02-07/VIII з метою забезпечення організованого та ефективного оздоровлення та відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої роботи, медичного обслуговування та харчування дітей влітку 2021 року,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Розпочати з 01.06.2021 року літній оздоровчий період у закладах дошкільної освіти Степанківської сільської ради.
  2. Організувати та провести до 01.06.2021р. комісійну перевірку щодо створення безпечних умов для оздоровлення та відпочинку дітей в умовах карантину у закладах дошкільної освіти Степанківської сільської ради
  3. Керівникам закладів дошкільної освіти:
  • забезпечити належну підготовку закладів до роботи у літній оздоровчий період;
  • провести санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з батьками, учнями та персоналом закладів освіти з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання правил особистої гігієни, протиепідемічних та дезінфекційних режимів.
  • активізувати роботу педагогічних колективів закладів дошкільної освіти щодо організації оздоровчих заходів та змістовного дозвілля дітей.
  • зосередити увагу та вжити заходів щодо підвищення відповідальності за життя і здоров’я дітей, дотримання санітарних, протипожежних правил, порядку проведення екскурсій, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту, забезпечення якісного харчування, відповідного режиму роботи,  належного догляду за дітьми, змістовного  виховного процесу та  дозвілля дітей.
  1. Службі у справах дітей виконавчого комітету Степанківської сільської ради забезпечити постійний патронат дітей, сім’ї яких знаходяться у складних життєвих обставинах.
  2. Відділу планування, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Степанківської сільської ради, у межах видатків з місцевого бюджету, забезпечити фінансування харчування дітей в період оздоровлення з розрахунку вартості денного харчування дитини віком від 1 до 3-х років – 47,30 грн., віком від 4 до 6 (7 ) років – 70, 40 грн.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Степанківської сільської ради, відділ планування, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Степанківської сільської ради, керівників закладів освіти Степанківської сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН