УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
31/05/2021 село Степанки №98
Про організоване завершення 2020-2021 навчального року

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», листа Міністерства освіти і науки України від 27.04.2021 №1/9-218 «Про організоване завершення 2020/2021 навчального року та реалізацію Закону України «Про внесення змін до Розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)»,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Завершити 2020-2021 навчальний рік відповідно до структури, визначеної закладами загальної середньої освіти з урахуванням виконання календарно-тематичних планів, до 1 липня 2021 року.
 2. Оформити свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтва досягнень, табелі навчальних досягнень учнів не пізніше 18 червня 2021 року.
 3. Керівникам закладів загальної середньої освіти:
  • Розробити і затвердити графіки видачі випускникам 9-х класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог;
  • Надіслати електронною поштою або в інший спосіб учням 1-8, 10 класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, копії відповідних документів з подальшим врученням документа у вересні 2021-2022 навчального року.
  • Передбачити під час календарно-тематичного планування на 2021-2022 навчальний рік навчальний час на узагальнення та закріплення навчального матеріалу за попередній начальний рік.
 4. Обмежити кількість учасників випускних вечорів та заходів присвячених «останньому дзвінку» з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.
 5. Провести санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу з батьками, учнями та персоналом закладів освіти з профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання правил особистої гігієни, протиепідемічних та дезінфекційних режимів.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ освіти, культури, туризму, молоді, спорту та охорони здоров’я  виконавчого комітету Степанківської сільської ради,  керівників закладів загальної середньої  освіти Степанківської сільської ради.
Сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО
гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН