Шановні жителі громади!

27.11.2020

Просимо Вас долучитися до проведення опитування та взяти участь у розробці Стратегії розвитку Степанківської сільської територіальної громади, яка стане головним документом і  визначатиме пріоритетні напрямки розвитку нашої громади.

Від вашої активності і небайдужості залежить майбутній шлях нашого краю!

Ми проводимо це опитування для визначення основних проблем, які на вашу думку, існують у громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку! Дане опитування буде проводитися  27.11.2020 –  31.12.2020 року.

Посилання на опитувальний лист для жителів Степанківської сільської територіальної громади:

ПЕРЕЙТИ

Посилання на опитувальний лист для підприємців Степанківської сільської територіальної громади:

ПЕРЕЙТИ

 

Завантажити файл у форматі Word:

опитувальний лист для жителів Степанківської сільської територіальної громади:

ЗАВАНТАЖИТИ

опитувальний лист для підприємців Степанківської сільської територіальної громади:

ЗАВАНТАЖИТИ

Окрім електронного опитування, аналогічні опитувальні листи на паперових носіях знаходяться у приймальні сільської ради (с. Степанки, вул. Героїв України, 124), а також у старост населених пунктів (с. Хацьки, вул. Героїв України, 80; с. Голов’ятине, вул. Котляра, 1; с. Залевки, провулок Зоряний,4).

Заповнені опитувальні листи можна передати старості вашого населеного пункту, залишити у приймальні сільської ради або надіслати  на e-mail: viddil_finstep@ukr.net

Просимо Вас віднестися з відповідальністю та розумінням до опитування, у відповідях бути максимально чіткими та відвертими.

 

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН