30 березня в рамках співпраці з Черкаським місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги, з метою забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги громадянам, що проживають у сільській місцевості, директор Центру Станіслав Скіць здійснив виїзд до села Степанки Черкаського району.
Для підвищення правової обізнаності мешканців села та працівників сільської ради проведено правопросвітницький захід, в ході якого присутніх ознайомлено зі змінами в законодавстві у сфері земельних правовідносин.
По завершенню заходу всі бажаючі мали можливість отримати консультації та роз’яснення з правових питань в рамках роботи мобільного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.
![1](https://stepankivska.gr.org.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/04/1.jpg)
![2](https://stepankivska.gr.org.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/04/2.jpg)