Степанківська громада була визнана одним із найактивніших учасників благодійної акції «Млинці подяки»

13.03.2023

Степанківська громада була визнана одним із найактивніших учасників благодійної акції «Млинці подяки» та відзначена сертифікатом. За підтримки жителів Степанківської громади був зафіксований рекорд «Найбільша кількість млинців для військових Збройних Сил України».

Ініціатором заходу виступила благодійна організація «Всеукраїнський рух «Взаємодія», яка закликала долучитися усіх бажаючих в період Масниці до приготування для захисників однієї з традиційних українських страв – млинців. Дану ініціативу підтримав відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради та керівники закладів освіти Степанківської сільської ради. Учні та працівники Хацьківського ліцею, колективи Степанківського ліцею, Голов’ятинської гімназії, ЗДО «Берізка» та «Яблунька» приготували для наших військових більше 2000 млинців з різними начинками.

В цілому, в Україні до благодійної ініціативи долучились кілька тисяч волонтерів, які разом пекли млинці для бійців Збройних Сил України. Всього напекли 100 359 млинців та передали госпіталізованим військовим у 41 медичний заклад України від Краматорська до Ужгорода, а також на фронт.

Благодійна організація «Всеукраїнський рух «Взаємодія» висловила подяку голові нашої громади, відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Степанківської сільської ради, закладам освіти Степанківської сільської ради та передала солодощі.

Дякуємо  усім, хто долучився і вніс частинку своєї душі, праці, доброти, коштів в збір продуктів харчування для випікання млинців та випікав млинці для наших Захисників.

гід дія
дія центрів 1 1
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН