Superhumans Center

16.01.2024

Пропонується безкоштовне лікування і реабілітація повного циклу, починаючи від частин лицьового черепа, імплантації зубів, реконструкції носа, пазух, очниць, до повного естетичного відновлення обличчя та протезування для військових, які отримали травми під час виконання бойових операцій.

Якщо вам потрібне протезування або реконструктивна хірургія – заповніть анкету. Дані заповнюються пацієнтом особисто, за посиланням https://superhumans.com

⚠️ Superhumans Center має дві черги на отримання медичних послуг: загальна та партнерська.

✅ У загальну чергу пацієнти потрапляють після заповнення анкети за результатами первинної консультації та огляду. У зв’язку із високим попитом на послуги, очікування в цій черзі може тривати від кількох тижнів до кількох місяців. Рекомендовано заповнювати анкету одразу після отримання травми.

✅ У партнерську чергу пацієнти потрапляють після заповнення анкети за результатами первинної консультації та огляду, та мають благодійника або їх представляє роботодавець, який покриває вартість послуг. Такий пацієнт отримує послугу за окремою, пришвидшеною процедурою.

Донор або роботодавець, який має бажання зробити благодійний внесок для конкретного пацієнта, може повідомити про свій намір команді фонду за адресою help@superhumans.com, вказавши дані пацієнта (ім’я та прізвище), фахівці відділу партнерств вийдуть на звʼязок протягом трьох днів.

 

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН