У «Берізки» – ювілей 60 років

22.04.2018

22 квітня 2018 року в будинку культури с. Хацьки Степанківської ОТГ відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 60-річчя місцевого дошкільного навчального закладу «Берізка».

До святкового дійства готувалися старанно, відповідально, сім’ями: пошили новенькі костюми, організували виставку дитячих робіт, підготували фото колажі про кожну групу садочку та прикрасили зал і фойє, створивши затишну атмосферу на святі.

Привітати ювілярів завітали запрошені працівники минулих років та поважні гості: очільник сільської громади Чекаленко І.М., помічник народного депутата України Рудика С.Я. – Ковтун О.А., заступник голови Черкаської РДА Коренюк П.В., завідуюча відділом організаційної роботи Черкаського обкому профспілки працівників освіти і науки України Шевчик Г.А., голова Черкаського райкому профспілки працівників освіти і науки України Рябчич Л.В., радник керівника ТОВ «Грос-Дорф» Халявка П.М., керівники бюджетних організацій об’єднаної територіальної громади, представники виконавчого комітету та депутатського корпусу Степанківської сільської ради.

В ході святкування всіх гостей радувала своїми яскравими художніми номерами  малеча та працівники дитячої установи. Особливо запам’яталися: танцювальна композиція «А ми удвох», «Курчата» (ясельна група), «Український таночок», виступи випускників ДНЗ «Берізка» минулих років. Захід супроводжувався відеопоказом слайдів та фото із життя закладу.

Як годиться, іменинники отримали цінні подарунки та грамоти від гостей. Усі учасники заходу отримали повітряні кульки та солодощі.

Дошкільнята та колектив ДНЗ «Берізка» щиро вдячні всім, хто долучився до урочистостей  і сподіваються на подальшу щиру співпрацю.

З історії садочка: У 1958 році був введений в експлуатацію дитячий садок «Берізка», який був розрахований на 2 групи, а першою завідуючою була Ключка Ганна Павлівна.

З 1970 по 1981 рік завідувачем в дошкільному навчальному закладі «Берізка» працювала Карюк Марія Михайлівна, яка була для садочка не лише гарним керівником та талановитим педагогом, але й справжнім майстром-будівельником.

Йшли роки, щороку збільшувалась кількість дітей і вже затісним став садочок, а тому в ньому було проведено реконструкцію: добудовано 2 спальних корпуси, змонтована водонапірна башта Рожновського, підведена вода в групи, на харчоблок та змонтовані внутрішні санвузли.

З 1981 по 1982 рік завідувачем працювала Григорьєва Лідія Володимирівна, яка довгий час продовжувала опікуватися дошкіллям Черкаського району та працювала головним інспектором районного відділу освіти ЧРДА.

З 1983 року протягом 20 років посаду завідувача обіймала Вовкогон Лідія Омельянівна, яка залишила по собі світлу пам’ять в серцях багатьох поколінь дошкільнят та їх батьків. За час її роботи було добудовано спортивний зал, газифіковано садочок, замінено дах на новий, який на той час вже протікав, а також облаштований перший в районі плескальний басейн, де діти й зараз мають можливість влітку плавати та загартовуватись.

2004 рік ознаменувався приходом до керівництва молодих педагогічних кадрів. Саме в цьому році керівництво закладом взяла в свої руки молодий спеціаліст, чудовий педагог Ключка Світлана Іванівна, і що можливо стало для неї стартом на шляху здобуття наукового ступеню кандидата педагогічних наук.

А у 2005 році колектив очолила Макаренко Марина Анатоліївна. За невеликий термін її роботи зроблено надзвичайно багато: встановлені нові вікна та двері, замінена каналізаційна система, система водопостачання та опалювальна система. Розроблені сучасні інтер’єри групових та спальних кімнат, придбані нові меблі для них. Гордістю завідувача являється нова будівля харчоблоку, яку ввели в експлуатацію у 2012 році. Сьогодні у керівника закладу є багато нових планів на роботу, реалізація яких неможлива без надійної підтримки працівників закладу, відповідальних та ініціативних батьків, громади села та небайдужих підприємців.

Добробутом ДНЗ «Берізка» опікується його прекрасний висококваліфікований колектив, який не байдужий до дітей та до умов в яких вони перебувають. Працівники дитячого садка вкладають душу, сили та енергію, прагнучи зробити життя своїх вихованців у стінах закладу цікавим, яскравим, змістовним та щасливим. Не можна не згадати і тих працівників, які довгі роки працювали в садочку, які розпочинали свій кар’єрний ріст саме з цього навчального закладу та досягли певних успіхів, а саме: завідувачі Карюк Марія Михайлівна, Григорьєва Лідія Володимирівна, Ключка Світлана Іванівна, Семенюк Алла Сергіївна, вихователі – Тищенко Надія Іванівна, Ключка Валентина Миколаївна, Шевченко Любов Петрівна яка понад 30 років свого життя віддала ДНЗ «Берізка», Павличук Галина Петрівна, музичні керівники – Ліхнікевич Любов Олександрівна, Кулик Яна Олегівна, кухарі – Морозенко Любов Петрівна , Поденко Галина Іванівна.

15

Тож побажаємо ДНЗ «Берізка» розвитку, процвітання, успіхів, добробуту та творчої наснаги.

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook