У Степанківській громаді відбулися заходи, присвячені 35-м роковинам Чорнобильської катастрофи

26.04.2021

Минуло 35 років від того дня, коли Україну спіткала страшна техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

25 квітня 2021 року у селах Степанки та Хацьки Степанківської громади відбулися мітинги-реквієми присвячені 35-м роковинам Чорнобильської катастрофи.

В рамках заходів, проведені панахиди за загиблими ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС, здійснено покладання квітів до пам’ятних  знаків на честь ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Висловити слова вдячності ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС та вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання прийшли учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, сільський голова Ігор ЧЕКАЛЕНКО, заступник голови Олександр МУСІЄНКО, секретар сільської ради, виконкому Інна НЕВГОД, заступник голови правління Черкаського обласного осередку Всеукраїнської Чорнобильської спілки інвалідів МВС України Іван КОМПАНІЄЦЬ та учасник ліквідації на Чорнобильській АЕС житель села Вергуни Микола ВАСИЛЬОК.

За мужність, самовідданні дії, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди  35-х роковин Чорнобильської катастрофи, всі ліквідатори громади  відзначені грамотами виконавчого комітету Степанківської сільської ради.

В пам’ять про загиблих та померлих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС,  біля пам’ятних  знаків, були висаджені дерева.

Низький уклін усім, хто боровся зі страшною бідою та світла пам’ять  тим, хто поклав своє життя в боротьбі з невидимим ворогом – радіацією.

 

 

Join Us Facebook

АРХІВ НОВИН

Фотогалерея

Podatkova4
Vsi Razom 120 180 1 10 01
1