У СТЕПАНКІВСЬКІЙ ОТГ ВІДБУЛИСЬ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ

09.04.2019

6 квітня, у Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку, на базі будинку культури с. Степанки відбулись спортивні змагання «Спорт єднає жителів громади» серед населення Степанківської ОТГ з волейболу, настільного тенісу та шахів.

Учасники змагань відчайдушно змагалися за перемогу в кожному із запропонованих видів спорту, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаєморозуміння.

За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином. У шахматах І місце посів Вегера Євген (Степанківська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ місце здобув Засуха Максим(Хацьківська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ місце – Лукава Олександра (Степанківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

У змаганнях з настільного тенісу в категорії «Учнівська молодь» І місце посів Варич Данило (Хацьківська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІ місце – Суржко Максим (Степанківська ЗОШ І-ІІІ ст.), ІІІ місце – Тертичний Владислав (Степанківська ЗОШ І-ІІІ ст..). У категорії «Дорослі» І місце посів Хіміч Ігор(с.Бузуків), ІІ місце – Варич Євген (с.Хацьки), ІІІ місце – Задорожній Юрій (с.Хацьки).

У змаганнях з волейболу перемогу здобули учнівська команда Степанківської ЗОШ І-ІІІ ст.. та команда дорослих с.Степанки.

Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами, пам’ятними кубками та медалями.

Щиро вітаємо переможців змагань, а переможеним бажаємо ніколи не здаватися та впевнено йти вперед до нових спортивних звершень на славу нашої громади!

20190406 125439 20190406 134234 Dsc00402 Dsc00415 Dsc00424 Dsc00436 Dsc00451 Dsc00457