Відбулась зустріч на тему: «Відповідальне батьківство»

24.03.2021

Сьогодні, 24.03.2021 року, Центром надання соціальних послуг Степанківської сільської ради проведено зустріч на тему: «Відповідальне батьківство» із родинами громади, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Така ініціатива уряду, спрямована на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки – відповідальними, адже їх обов‘язок дбати про дитину та забезпечувати її всебічний розвиток. Для реалізації заходу фахівцями центру залучено сім‘ї в СЖО.

Ad1cfc7f C6eb 4594 Bf73 95f4fee66824

В ході роботи, учасникам була надана можливість ознайомитись із тематичними відеороликами, отримати наглядні тематичні матеріали, спрямовані на формування у батьків навичок відповідальності, а головне – поспілкуватися про наявні проблемні питання та  можливі варіанти їх вирішення.

D37495c4 1e83 4933 Ac6f 7b1b7eec4af9

 

Відповідальне батьківство – це запорука щастя дитини та успіху. Такі зустрічі дуже важливі і потрібні для людей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, не можуть самостійно їх подолати та потребують допомоги. Сподіваємось, що надалі такий вид роботи центру стане нормою, а такі зустрічі приноситимуть позитивні результати і зміни тільки на краще.

https://youtu.be/2VCmyo3g8io – усім до перегляду!

В.о.директора

Центру надання соціальних послуг Марина ЯШНИК

гід дія
дія центрів 1 1
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН