Як отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану онлайн.

08.07.2022

Незважаючи на широкомасштабне військове вторгнення рф в Україну, проблема домашнього насильства лишається розповсюдженою та досить багато громадян незнає куди можна звернутись за допомогою. У разі виникнення подібних ситуацій, Ви можете звернутись за такими номерами телефонів:

–  Єдиний контактний номер системи надання безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. За цим номером надаються консультації та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні; номер для дзвінків з-за кордону: +38 (044) 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку);

– мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога»: https://bit.ly/3hwwgqR або «Твоє право»: https://bit.ly/3iorbkE;

Люди які потерпіли від домашнього насильства та свідки можуть отримати онлайн- консультацію юристів щодо захисту своїх прав, написавши у Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству»: https://t.me/Non_Violence_Bot;

Правові консультації також можна переглянути на довідково- інформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid», що розміщена за адресою: https://wiki.legalaid.gov.ua.

Для отримання безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану офлайн необхідно звернутися до бюро правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: https://bit.ly/bpd_buro.

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН