Обговорення принципів та критеріїв Громадського бюджету в Степанківській ОТГ

13.09.2019

Без названия (1)

EMBASSY OF THE UNITED STATES KYIV, UKRAINE

 

Запрошуємо членів координаційної ради, представників органу місцевого самоврядування, депутатського корпусу, громадських активістів та інших небайдужих жителів громади долучитись до обговорення загальних принципів та критеріїв Громадського бюджету в Степанківській ОТГ.

Зустріч відбудеться  24 вересня 2019 року за адресою: село Степанки, вул. Героїв України, 124

 

Мета зустрічі – обговорити принципи, критерії та строки реалізації громадського бюджету в Степанківській ОТГ. Розробка Положення та інших документів, що регулюватимуть впровадження Громадського бюджету в громаді. Спільно спланувати подальший план впровадження Громадського бюджету Степанківської ОТГ.

 

Громадський (партиципаторний) бюджет/бюджет участі – інструмент прямої демократії та дієвий механізм взаємодії громади з органами місцевого самоврядування, за допомогою якого жителі об’єднаної територіальної громади мають можливість брати участь у прийнятті  рішень на місцевому рівні щодо розподілу частини бюджетних коштів на втілення суспільно корисних ініціатив.

Процес громадського бюджету активізує громаду, формує довіру  громадян до місцевої влади та сприяє їх взаємодії, а також допомагає у визначенні та вирішенні проблем, які найбільше хвилюють жителів ОТГ. Крім того, громадський бюджет підвищує рівень відкритості та прозорості роботи місцевої влади, а також дозволяє громадянам безпосередньо впливати на бюджетну політику громади.

 

Дата проведення: 24 вересня 2019 року

Місце проведення:с. Степанки,  Степанківської ОТГ

Початок заходу: 9:00, реєстрація з 08:30

 

Участь у семінарі безкоштовна. Навчальні матеріали та кавову перерву забезпечують організатори.

 

За додатковою інформацією Ви можете звернутись:

тел.: 30-65-32, 30-65-73, 58-73-75

Семінар відбудеться в рамках проекту «Впровадження та розвиток громадського бюджету в об’єднаних територіальних громадах Чернігівської та Черкаської областей», який ГО«Асоціація демократичного розвитку», реалізує за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook