Засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету

18.05.2021

117 травня 2021 року відбулось перше засідання оновленого складу Координаційної ради з питань Громадського бюджету. Одним із головних питань, було обрання голови Координаційної ради та визначення дати початку подання проектів. Цього року прийом проектів Громадського бюджету триватиме від 1-ого червня до 20-ого липня.

Також на засіданні Координаційної ради заслухали інформацію від головного розпорядника коштів про стан виконання минулорічних проектів-переможців.

Як і раніше, після подачі проектів, їх аналізуватимуть відділи Виконавчого комітету та Фінансовий відділ Степанківської сільської ради, далі ж розпочнеться етап голосування і тільки в наступному році – втілення в життя.

На розгляд чергової сесії сільської ради буде подано пропозиції з метою внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2020 року №02-08/VІІІ «Про Громадський бюджет (бюджет участі) в Степанківській сільській територіальній громаді на 2021-2022 рік», однією із пропозицій буде забезпечення в наступному 2022 році на втілення проектів Громадського бюджету передбачити фінансування в сумі 300 тис.грн.

Закликаємо активних жителів громади долучатись до подання проектів.

Етапи процесу Громадського бюджету 2021 року

гід дія
дія центрів 1 1
безбарєрність
Join Us Facebook
звернення гр
гаряча лінія

АРХІВ НОВИН