УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XX СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 03/10/2018 року №3 село Степанки
Про затвердження Положення про громадські слухання на території Степанківської сільської ради

Відповідно до Закону України ст.ст. 13, 26 «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» №555 від 25.05.2011 року, з метою встановлення єдиних вимог до порядку проведення громадських слухань, загальних зборів та ініціатив на території Степанківської сільської ради, сесія Степанківської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Положення про громадські слухання на території Степанківської сільської ради (Додаток 1).
  2. Загальному відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради забезпечити розміщення Положення про громадські слухання на території Степанківської сільської ради на офіційному веб-сайті Степанківської об’єднаної територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та  транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства та з питань прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності, етики, регламенту та попередження конфлікту інтересів.
Сільський голова І.М. Чекаленко

Додатки :

Додатки

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook