УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXVI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 08/02/2019 року №16 село Степанки
Про затвердження Програми «Підтримка та популяризація української мови на території Степанківської ОТГ» на 2019-2021 роки

Керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Декларації про державний суверенітет України», Програми підтримки української мови в Черкаській області на 2017-2020 роки, з метою створення належних умов для розвитку і розширення сфери функціонування української мови, формування патріотизму у громадян, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити Програму «Підтримка та популяризація української мови на території Степанківської ОТГ» на 2019-2021 роки (далі – Програма), (додаток 1).

  1. Фінансування заходів Програми здійснювати у межах видатків, передбачених бюджетом Степанківської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.
  2. Виконавчому комітету Степанківської сільської ради забезпечити виконання даної Програми.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та постійно діючі депутатські комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з гуманітарних питань.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додаток 1

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook