УКРАЇНА
Степанківська ОТГ
Черкаського району
Черкаської області
XXХI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 17/05/2019 року №6 село Степанки
Про встановлення Збору за місця для паркування транспортних засобів та затвердження відповідного Положення на 2019 рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 12, 268-1 Податкового Кодексу України, сесія Степанківської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1.                 Встановити в межах Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади ставку збору за місця для паркування транспортних засобів та затвердити Положення про збір за місця для паркування транспортних засобів на 2019 рік, згідно з додатком 1.

2.                 Секретарю сільської ради забезпечити направлення в установленому порядку копії цього рішення до ГУ ДФС у Черкаській області.

3.                 Дане рішення набуває чинності та вступає в дію з 01 січня 2019 року.

4.                 Відповідальність за правильність обчислення, повноту справляння і своєчасність сплати або перерахування до бюджету Степанківської об’єднаної територіальної громади збору за місця для паркування транспортних засобів покладається на платників.

5.                 Контроль  за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

 

 

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додаток

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

Join Us Facebook