УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
XXХIIІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/06/2019 року №3 село Степанки
Про встановлення Туристичного збору та затвердження відповідного Положення на 2020 рік

Відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26, статті 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу України, з метою забезпечення наповнення бюджету Степанківської об’єднаної територіальної громади, за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, сесія Степанківської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

  1. Встановити в межах Степанківської сільської об’єднаної територіальної громади ставки туристичного збору та затвердити Положення про туристичний збір на 2020 рік, згідно з додатком 1.
  2. Оприлюднити дане рішення після затвердження сесією Степанківської сільської ради на сайті Степанківської об’єднаної територіальної громади (https://stepankivska.gr.org.ua).
  3. Секретарю сільської ради забезпечити направлення в установленому порядку копії цього рішення до Черкаської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області.
  4. Дане рішення набуває чинності та вступає в дію з 1 січня 2020 року.
  5. 5. Відповідальність за правильність обчислення, повноту справляння і своєчасність сплати або перерахування до бюджету Степанківської об’єднаної територіальної громади туристичного збору покладається на платників.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додаток

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook