УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
XXХIIІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/06/2019 року №17 село Степанки
Про затвердження Програми «Фінансування виготовлення проектної документації та виконання робіт по підведенню необхідних комунікацій та забезпечення широкосмуговим доступом до мережі Інтернет, а також проведення робіт з благоустрою території прилеглої до будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини» на 2019-2020 роки

Відповідно до пунктів 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія Степанківської сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму «Фінансування виготовлення проектної документації та виконання робіт по підведенню необхідних комунікацій та забезпечення широкосмуговим доступом до мережі Інтернет, а також проведення робіт з благоустрою території прилеглої до будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини» на 2019-2020 роки (далі – Програма), що додається.
  2. Фінансування заходів Програми здійснювати у межах видатків, передбачених бюджетом Степанківської об’єднаної територіальної громади на відповідний рік.
  3. Виконавчому комітету Степанківської сільської ради забезпечити виконання даної Програми.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Програма

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook