УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
XXХIIІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/06/2019 року №7 село Степанки
Про затвердження Програми боротьби з амброзією полинолистою на території Степанківській об'єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 08.09.2017 № 16-20/VII «Про обласну програму боротьби з амброзією полинолистої у Черкаській області на 2017 - 2021 роки», враховуючи лист Черкаської районної державної адміністрації від 11.04.2019 № 306/03-29, за погодженням постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму боротьби з амброзією полинолистою на території Степанківської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки (далі – Програма), що додається.

  1. Фінансування заходів Програми  здійснювати  у межах  видатків, передбачених бюджетом  Степанківської об’єднаної територіальної громади ради на 2019 рік та інші джерела фінансування, не заборонені законодавством.
  2. Виконкому сільської ради забезпечити виконання даної Програми.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову та постійні комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, благоустрою, енергозбереження та транспорту, комунальної власності, житлово-комунального господарства.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додаток

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook