УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
XXХVІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2019 року №8 село Степанки
Про надання дозволу на внутрішньовідомче переміщення новорічних костюмів з балансу будинку культури с. Степанки Степанківськох сільської ради на баланс дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Яблунька» с. Степанки Степанківської сільської ради

Відповідно до статті 25, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до клопотання спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту, сесія сільської ради

В И Р І Ш И Л А:

  1. Надати дозвіл на внутрішньовідомче переміщення новорічних костюмів з балансу будинку культури с. Степанки Степанківської сільської ради Черкаської області на баланс дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Яблунька» с. Степанки Степанківської сільської ради Черкаської області згідно з додатком 1.
  2. Відділу планування, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Степанківської сільської ради зняти з балансу будинку культури с. Степанки Степанківської сільської ради Черкаської області новорічні костюми та передати на баланс дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Яблунька» с. Степанки Степанківської сільської ради Черкаської області.
  3. Затвердити акт внутрішнього переміщення інших необоротних матеріальних активів згідно з додатком 2.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючу депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та з гуманітарних питань.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додатки

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook