УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
ХLІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/12/2019 року №7 село Степанки
Про затвердження Графіку роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» (зі змінами), з урахуванням рішення Степанківської сільської ради від 12.12.2019 № 41-5/VII «Про створення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради, затвердження його структури та відповідного Положення до нього», Степанківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Графік роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Степанківської сільської ради (Додаток 1).
  2. Виконавчому комітету Степанківської сільської ради здійснити інші заходи, пов’язані з прийняттям цього рішення.
  1. Загальному відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному сайті Степанківської об’єднаної територіальної громади.
  2. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності, етики, регламенту та попередження конфлікту інтересів.
Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Додаток

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook