УКРАЇНА
Степанківська сільська рада
Черкаського району
Черкаської області
ХLІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/12/2019 року №2 село Степанки
Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг у Степанківській сільській раді

На виконання Закону України «Про адміністративні послуги», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення належних умов для розвитку мережі центру надання адміністративних послуг у Степанківській об’єднаній територіальній громаді в умовах децентралізації, Степанківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Концепцію розвитку системи надання адміністративних послуг у Степанківській сільській раді (Додаток 1).
  1. Виконавчому комітету Степанківської сільської ради забезпечити реалізацію Концепції створення Центру надання адміністративних послуг та віддаленого робочого місця в Степанківській сільській об’єднаній територіальній громаді.
  1. Загальному відділу виконавчого комітету Степанківської сільської ради з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному сайті Степанківської об’єднаної територіальної громади.
  2. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

Сільський голова І.М.Чекаленко

Додатки :

Програма

АРХІВ НОВИН

Історія

Фотогалерея

єс місцевих петицій
Join Us Facebook